מקום
מועד
מאמן
שם הקורס
מספר קורס
  תחנת מידע בכרמל
730-1030ו
  שיפרון רועי
  אופני הרים
902-36
  איצטדיון אתלטיקה
1900-2030
1900-2030
ב
ד
  וולפברג דניאל
  אתלטיקה קלה
902-11
  באולינג הנפח 29 צק פוסט
1500-1800ד
  וינטר רועי
  באולינג
902-37
  אולם ב
1630-1800
1630-1800
א
ד
  גפרוב יעקב
  ג'ודו
902-21
  בית הספר לחינוך ימי החוף השקט
1000-1230ו
  אטיאס גבי
  גלישת רוח
902-38
  בניין טאוב
1930-2145
1930-2145
ב
ד
  דוידוב אוהד
  דיבייט
902-34
  בית ספר לחינוך ימי בת גלים
0800-1230ו
  אטיאס גבי
  חתירה סנונית
902-31
  בית ספר לחינוך ימי בת גלים
0800-1230ו
  אטיאס גבי
  חתירה קיאקים
902-30
  אולם א
1500-1630
1430-1600
א
ד
  איסקוב ארתור
  טאקוונדו
902-39
  מגרשי טניס
1930-2100
700-830
א
ג
  כסיף אמנון
  טניס
902-17
  מגרשי טניס
1800-1930
700-830
א
ד
  כסיף אמנון
  טניס נשים
902-46
  אולם ב
1930-2100
1930-2100
א
ד
  שפירא אריק
  טניס שולחן
902-18
  מגרש חיצוני
2000-2200
1830-2000
א
ה
  לוי שלומי
  כדוריד
902-16
  בריכת שחיה
2000-2200
2000-2200
ב
ד
  קרן גל
  כדורמים
902-29
  אולם א
2000-2130
2000-2130
א
ג
  גרוטס ניר
  כדורסל
902-13
  אולם א'
1830-2000
1830-2000
א
ג
  קרופניק זוהר
  כדורסל נשים
902-40
  מגרש כדורעף חופים או אולם א
1630-1800
1730-1900
ב
ד
  מינישין ארנולד
  כדורעף
902-14
  מגרש כדורעף
1930-2100
1900-2030
ב
ד
  מינישין ארנולד
  כדורעף נשים
902-41
  אולם ב
2100-2330ב
  הללי אורן
  להקת מחול
902-32
  אולם ב
2130-2300
2300-2400
ה
ה
  ברויז דוד
  להקת סלסה
902-27
  אולם ב
1845-2015
1830-2000
ג
ה
  סלומון גיל
  סיוף
902-22
  מגרשי סקווש
2000-2130
2000-2130
א
ד
  כץ דוד
  סקווש
902-33
  מגרשי סקווש
1830-2000
1830-2000
א
ד
  כץ דוד
  סקווש נשים
902-45
  אולם א
1900-2030
2030-2200
ב
ד
  שטיקר שלומי
  קטרגל
902-15
  יום ב אולם טכניון יום ה חטב נש
2030-2200
1900-2030
ב
ה
  שטיקר שלומי
  קטרגל נשים
902-42
  אולם ב
1800-1930
1800-1930
א
ד
  אוקנין עומרי
  קרטה שוטוקאן
902-25
  אבי רן
1930-2100
1900-2030
ב
ד
  כהן גילבר
  ראגבי
902-26
  אבי רן
1930-2100
1900-2030
ב
ד
  פרידמן יעל
  ראגבי נשים
902-43
  אצטדיון אתלטיקה קלה נווה שאנן
1900-2030
1900-2030
ב
ד
  רייטר איליה
  ריצות ארוכות
902-19
  רחבת בנין ספורט
1100-1300ו
  סטפנוב סבטלנה
  ריצת ניווט ספורטיבי
902-35
  בריכת שחיה
2000-2130
2000-2130
ב
ד
  ארבל אמיר
  שחיה
902-28
  חדר 503 בית הסטודנט
1700-2000ב
  וובינקין נטליה
  שחמט
902-24
  חוף השקט חיפה
800-1230ו
  אטיאס גבי
  שייט
902-23