מקום
מועד
מאמן
שם הקורס
מספר קורס
  רחבת בנין ספורט
0830-0700ג
  שטרמר אנריקה
  אופני הרים
805-18
  רחבת בנין ספורט
0900-0730ו
  מיכלוביץ שלמה
  אופני הרים
805-27
  בריכת שחיה
1100-0900ה
  פלד עמיר גלית
  אירובי במים
802-33
  אולם ב'
1100-0930ד
  טיפליצקי ויקטוריה
  אירובי ועיצוב
801-28
  אולם ב'
0900-0730ב
  בסקין נטלי
  אירובי קיקבוקסינג
801-22
  אולם כפר משתלמים
1730-1600ג
  בסקין נטלי
  אירובי קנגו
801-33
  אולם כפר משתלמים
2130-2000ד
  בסקין נטלי
  אירובי קנגו
801-37
  איצטדיון אתלטיקה
2030-1900ב
  וולפברג דניאל
  אתלטיקה קלה
805-15
  רחוב הנפח צ'ק פוסט
1630-1500ד
  קדח מוסטפא
  באולינג
803-11
  אולם א
2000-1830ה
  סימנוביץ אברהם
  בדמינטון
804-42
  אולם ב
1100-0930ג
  ביטון אסנת
  בלט
820-11
  בית הסטודנט
1730-1600ב
  ברויז דוד
  בצטה מתק
820-20
  אולם ב
1230-1100ג
  ביטון אסנת
  ג'אז
820-21
  אולם ב
0930-0800ג
  ביטון אסנת
  ג'אז
820-22
  אולם ב
1800-1630א
  מדבדב לאוניד
  ג'ודו
806-17
  אולם ב
1730-1600ד
  מדבדב לאוניד
  ג'ודו
806-18
  אולם ב
1830-1700ה
  אוזלנר טימור
  ג'יו ג'יטסו ברזילאי
806-29
  אולם ב'
1530-1400ה
  מדבדב לאוניד
  השרדות
806-12
  אולם ב
1400-1230ג
  מדבדב לאוניד
  השרדות
806-28
  אולם ב'
1600-1430ד
  מדבדב לאוניד
  השרדות נשים
806-11
  אולם מק''ק
0930-0800ג
  בסקין נטלי
  זומבה
820-13
  חדר חוגים ביס לרפואה
2300-2130א
  סונין צבי
  חדר כושר רפואנים
800-25
  חדר חוגים ביס לרפואה
2330-2200ג
  סונין צבי
  חדר כושר רפואנים
800-26
  אולם ב'
1500-1330א
  איסקוב ארתור
  טאקוונדו
806-23
  אולם א'
1600-1430ד
  איסקוב ארתור
  טאקוונדו
806-24
  אולם ב'
1500-1300א
  איסקוב ארתור
  טאקוונדו מתק
806-25
  אולם ב'
1600-1430ד
  איסקוב ארתור
  טאקוונדו מתק
806-26
  אולם ב
2100-1930ב
  חובב ליסה
  טי.אר.אקס פונקציונאל
800-27
  אולם ב
2000-2130ה
  חובב ליסה
  טי.אר.אקס פונקציונאל
800-28
  אולם ב
1845-1715ג
  חובב ליסה
  טי.אר.אקס פונקציונאל
800-29
  אולם א
1900-1730ב
  חובב ליסה
  טי.אר.אקס פונקציונאל
800-33
  אולם א
0900-0730ה
  חובב ליסה
  טי.אר.אקס פונקציונאל
800-34
  בולדר צ'ק פוסט
1700-1530ג
  נורמנד מוטי
  טיפוס ספורטיבי
805-33
  קיר יואב
1000-1130ו
  גולדשטיין אביב
  טיפוס ספורטיבי
805-35
  מגרשי טניס
1200-1030ה
  פישר אלון
  טניס
804-12
  מגרשי טניס
1330-1200ה
  פישר אלון
  טניס
804-13
  מגרשי טניס
1330-1200א
  פישר אלון
  טניס
804-17
  מגרשי טניס
1800-1630א
  כסיף אמנון
  טניס
804-18
  מגרשי טניס
1030-0900ג
  כסיף אמנון
  טניס
804-19
  מגרשי טניס
1130-1000ד
  כסיף אמנון
  טניס
804-28
  מגרשי טניס
1030-0900א
  כסיף אמנון
  טניס בנוניים
804-11
  מגרשי טניס
1200-1030א
  כסיף אמנון
  טניס מתק
804-30
  מגרשי טניס
1200-1030ג
  כסיף אמנון
  טניס מתק
804-41
  אולם ב'
1200-1030א
  דוידוביץ נפתלי
  טניס שולחן
804-31
  אולם ב'
1330-1200א
  דוידוביץ נפתלי
  טניס שולחן
804-32
  אולם ב'
2230-2100א
  דוידוביץ נפתלי
  טניס שולחן מתק
804-33
  אולם ב'
2230-2100ד
  דוידוביץ נפתלי
  טניס שולחן מתק
804-34
  מגרשי טניס
1000-0830ד
  כסיף אמנון
  טניס שלב ב
804-29
  אולם ב'
0900-0730ה
  בכר נעמי אדריאנה
  יוגה
805-24
  אולם א
1330-1200ד
  דילס רונן
  כדוריד
803-28
  בנין ספורט
2300-2130ג
  הלפרין אשר
  כדורסל
803-18
  אולם א'
1830-1700א
  קרופניק זוהר
  כדורסל
803-30
  אולם א
1330-1200ג
  סונין צבי
  כדורסל
803-39
  אולם א
1330-1200ה
  הלפרין אשר
  כדורסל
803-40
  אולם א
1830-1700ה
  הלפרין אשר
  כדורסל
803-41
  בית ספר רעות
2100-1930ב
  קרופניק זוהר
  כדורסל בנות רפואה
803-34
  אולם א
2300-2130א
  הלפרין אשר
  כדורסל מתק
803-33
  אולם בית הספר רעות
2130-2000ג
  סונין צבי
  כדורסל רפואנים
803-35
  אולם א
1330-1200ב
  בלקין שמואל
  כדורעף
803-14
  אולם א
1730-1600ד
  בלקין איליה
  כדורעף
803-15
  אולם א
1630-1500ב
  בלקין איליה
  כדורעף
803-37
  אולם א'
1500-1330ג
  בלקין שמואל
  כדורעף
803-43
  מגרש כדורעף חופים
1700-1530ג
  בלקין איליה
  כדורעף חופים
803-44
  מגרש כדורעף חופים
1830-1700ג
  בלקין איליה
  כדורעף חופים
803-45
  מגרש כדורעף חופים
1530-1400ה
  בלקין איליה
  כדורעף חופים
803-46
  מגרש כדורעף חופים
1500-1630א
  בלקין איליה
  כדורעף חופים בנים
803-38
  מגרש כדורעף חופים
1800-1630א
  בלקין איליה
  כדורעף חופים מתק
803-36
  אולם ב
1500-1330ב
  טיפליצקי ויקטוריה
  מחול אירובי
820-12
  אולם ב
1400-1230ד
  טיפליצקי ויקטוריה
  מחול אירובי
820-23
  אולם ב
1230-1100ד
  טיפליצקי ויקטוריה
  מחול אירובי
820-26
  קהונה קלאב
1100-0930ו
  מקל גלית
  סאפ וגלישת גלים
802-37
  אולם ב'
2015-1845ג
  סלומון גיל
  סיוף
806-21
  אולם ב'
2000-1830ה
  סלומון גיל
  סיוף
806-22
  בית הסטודנט
1430-1300ב
  ברויז דוד
  סלסה
820-16
  בית הסטודנט
1430-1300ב
  ברויז דוד
  סלסה
820-17
  בית הסטודנט
1600-1430ב
  ברויז דוד
  סלסה
820-18
  בית הסטודנט
1600-1430ב
  ברויז דוד
  סלסה
820-19
  מגרשי סקווש
1830-1700ד
  כץ דוד
  סקווש
804-35
  מגרשי סקווש
1700-1530ד
  כץ דוד
  סקווש בנות
804-38
  מגרשי סקווש
1830-1700א
  כץ דוד
  סקווש מתק
804-37
  בית ספר רעות
2100-1930ג
  בסקין נטלי
  עיצוב וחיטוב רפואה
801-29
  מרכז קהילתי מעונות קנדה
1530-1400ג
  בסקין נטלי
  פילאטיס
801-34
  חדר חוגים ביס לרפואה
2130-2000א
  בסקין נטלי
  פילאטיס רפואה
801-27
  אולם מקק מעונות קנדה
1330-1200א
  גיל איריס
  פלדנקרייז
805-20
  אולם מקק מעונות קנדה
1500-1330א
  גיל איריס
  פלדנקרייז
805-21
  אולם ב'
1530-1400ג
  רגב יפעת
  פלדנקרייז
805-28
  אולם ב'
1700-1530ג
  רגב יפעת
  פלדנקרייז
805-29
  דן קרטינג חוצות המפרץ
1000-0830ו
  בניאגוייב ארנסט
  קארטינג
805-25
  דן קרטינג חוצות המפרץ
1100-0930ו
  בניאגוייב ארנסט
  קארטינג בנות
805-14
  רח סיני 1 נשר
0930-0800ד
  פינטו חיים
  קטרגל
803-19
  רח סיני 1 נשר
1100-0930ד
  פינטו חיים
  קטרגל
803-20
  רח סיני 1 נשר
0930-0800ב
  פינטו חיים
  קטרגל בנות
803-12
  חוף השקט חיפה
0930-0800א
  אטיאס גבי
  קיאקים
802-36
  אולם שקוף מק''ק
1200-1030ה
  גלמן יונתן
  קפוארה
806-27
  אולם ב
1930-1800א
  אוקנין עומרי
  קראטה מתק
806-37
  אולם ב
1800-1630ב
  מדבדב לאוניד
  קרב מגע
806-16
  אולם ב
1930-1800ב
  מדבדב לאוניד
  קרב מגע מתק
806-15
  אולם ב
1930-1800א
  אוקנין עומרי
  קרטה שוטוקאן
806-19
  אולם ב
1930-1800ד
  אוקנין עומרי
  קרטה שוטוקאן
806-20
  איצטדיון אתלטיקה
2030-1900ד
  רייטר איליה
  ריצות ארוכות
805-19
  רחבת בנין ספורט
1900-1730א
  רייטר איליה
  ריצת לילה
805-22
  רחבת בנין ספורט
1900-1730ד
  רייטר איליה
  ריצת לילה
805-23
  פקולטה לרפואה
2030-1900ג
  רייטר איליה
  ריצת לילה רפואנים
805-31
  רחבת בנין ספורט
1100-0800ו
  סטפנוב סבטלנה
  ריצת ניווט ספורטיבי
805-16
  רחבת בנין ספורט
1100-0800ו
  סטפנוב סבטלנה
  ריצת ניווט ספורטיבי
805-17
  אמפיתיאטרון
1400-1100ו
  סטפנוב סבטלנה
  ריצת ניווט ספורטיבי
805-32
  ברכה
2130-2000ד
  רוט נתי
  שחיה
802-10
  ברכה
2130-2000ב
  רוט נתי
  שחיה
802-14
  בריכת שחיה
2130-2000ג
  ארנון חנה
  שחיה לבנות
802-31
  בריכת שחיה
2300-2130ג
  רוט נתי
  שחיה לבנים
802-32
  חדר 503 בית הסטודנט
2130-2000ב
  וובינקין נטליה
  שחמט
805-34
  חוף השקט חיפה
0930-0800ו
  אטיאס גבי
  שייט
802-35