מקום
מועד
מאמן
שם הקורס
מספר קורס
  רחבת בנין ספורט
0700-0830ג
  שטרמר אנריקה
  אופני הרים
805-18
  רחבת בנין ספורט
730-900ו
  מיכלוביץ שלמה
  אופני הרים
805-27
  בריכת שחיה
0930-1100ה
  פלד עמיר גלית
  אירובי במים
802-33
  אולם ב'
0930-1100ד
  טיפליצקי ויקטוריה
  אירובי ועיצוב
801-28
  אולם ב'
0730-0900ב
  בסקין נטלי
  אירובי קיקבוקסינג
801-22
  אולם כפר משתלמים
1600-1730ג
  בסקין נטלי
  אירובי קנגו
801-33
  אולם בית הספר רעות
2000-2130א
  בסקין נטלי
  אירובי רפואנים
801-27
  איצטדיון אתלטיקה
1900-2030ב
  וולפברג דניאל
  אתלטיקה קלה
805-15
  רחוב הנפח צ'ק פוסט
1500-1630ד
  קדח מוסטפא
  באולינג
803-11
  אולם א
1830-2000ה
  סימנוביץ אברהם
  בדמינטון
804-42
  אולם ב
930-1100ג
  ביטון אסנת
  בלט
820-11
  אולם ב
1100-1230ג
  ביטון אסנת
  ג'אז
820-21
  אולם ב
800-930ג
  ביטון אסנת
  ג'אז
820-22
  אולם ב
1630-1800א
  מדבדב לאוניד
  ג'ודו
806-17
  אולם ב
1600-1730ד
  מדבדב לאוניד
  ג'ודו
806-18
  אולם ב
1700-1830ה
  אוזלנר טימור
  ג'יו ג'יטסו ברזילאי
806-29
  אולם ב'
1400-1530ה
  מדבדב לאוניד
  השרדות
806-12
  אולם ב
1230-1400ג
  מדבדב לאוניד
  השרדות
806-28
  אולם ב'
1430-1600ד
  מדבדב לאוניד
  השרדות נשים
806-11
  אולם מק''ק
0800-0930ג
  בסקין נטלי
  זומבה
820-13
  מעונות קסל
2130-2300א
  סונין צבי
  חדר כושר רפואנים
800-25
  מעונות קסל
2200-2330ג
  סונין צבי
  חדר כושר רפואנים
800-26
  אולם ב'
1330-1500א
  איסקוב ארתור
  טאקוונדו
806-23
  אולם א'
1430-1600ד
  איסקוב ארתור
  טאקוונדו
806-24
  אולם ב'
1330-1500א
  איסקוב ארתור
  טאקוונדו מתק
806-25
  אולם ב'
1430-1600ד
  איסקוב ארתור
  טאקוונדו מתק
806-26
  אולם ב
1930-2100ב
  חובב ליסה
  טי.אר.אקס
800-27
  אולם ב
2000-2130ה
  חובב ליסה
  טי.אר.אקס
800-28
  אולם ב
1715-1845ג
  חובב ליסה
  טי.אר.אקס
800-29
  בולדר צ'ק פוסט
1530-1700ג
  נורמנד מוטי
  טיפוס ספורטיבי
805-33
  קיר יואב
1000-1130ו
  שכטר מעיין
  טיפוס ספורטיבי
805-35
  מגרשי טניס
1030-1200ה
  פישר אלון
  טניס
804-12
  מגרשי טניס
1200-1330ה
  פישר אלון
  טניס
804-13
  מגרשי טניס
1200-1330א
  פישר אלון
  טניס
804-17
  מגרשי טניס
1630-1800א
  כסיף אמנון
  טניס
804-18
  מגרשי טניס
900-1030ג
  כסיף אמנון
  טניס
804-19
  מגרשי טניס
1000-1130ד
  כסיף אמנון
  טניס
804-28
  מגרשי טניס
900-1030א
  כסיף אמנון
  טניס בנוניים
804-11
  מגרשי טניס
1030-1200א
  כסיף אמנון
  טניס מתק
804-30
  מגרשי טניס
1030-1200ג
  כסיף אמנון
  טניס מתק
804-41
  אולם ב'
1030-1200א
  שפירא אריק
  טניס שולחן
804-31
  אולם ב'
1200-1330א
  שפירא אריק
  טניס שולחן
804-32
  אולם ב'
2100-2230א
  שפירא אריק
  טניס שולחן מתק
804-33
  אולם ב'
2100-2230ד
  שפירא אריק
  טניס שולחן מתק
804-34
  מגרשי טניס
0830-1000ד
  כסיף אמנון
  טניס שלב ב
804-29
  אולם ב'
730-900ה
  בכר נעמי אדריאנה
  יוגה
805-24
  אולם א
1200-1330ד
  דילס רונן
  כדוריד
803-28
  בנין ספורט
2130-2300ג
  הלפרין אשר
  כדורסל
803-18
  אולם א'
1700-1830א
  קרופניק זוהר
  כדורסל
803-30
  אולם א
1200-1330ג
  הלפרין אשר
  כדורסל
803-39
  אולם א
1200-1330ה
  סונין צבי
  כדורסל
803-40
  אולם א
1700-1830ה
  הלפרין אשר
  כדורסל
803-41
  בית ספר רעות
1930-2100ב
  קרופניק זוהר
  כדורסל בנות רפואה
803-34
  אולם א
2130-2300א
  הלפרין אשר
  כדורסל מתק
803-33
  אולם בית הספר רעות
2000-2130ג
  סונין צבי
  כדורסל רפואנים
803-35
  אולם א
1200-1330ב
  בלקין סמואיל
  כדורעף
803-14
  אולם א
1600-1730ד
  מינישין ארנולד
  כדורעף
803-15
  אולם א
1500-1630ב
  מינישין ארנולד
  כדורעף
803-37
  אולם א'
1330-1500ג
  בלקין איליה
  כדורעף
803-43
  מגרש כדורעף חופים
1500-1630ג
  בלקין איליה
  כדורעף חופים
803-44
  מגרש כדורעף חופים
1630-1800ג
  בלקין איליה
  כדורעף חופים
803-45
  מגרש כדורעף חופים
1500-1630ה
  בלקין איליה
  כדורעף חופים
803-46
  מגרש כדורעף חופים
1500-1630א
  בלקין איליה
  כדורעף חופים בנים
803-38
  מגרש כדורעף חופים
1630-1800א
  בלקין איליה
  כדורעף חופים מתק
803-36
  אולם ב
1330-1500ב
  טיפליצקי ויקטוריה
  מחול אירובי
820-12
  אולם ב
1230-1400ד
  טיפליצקי ויקטוריה
  מחול אירובי
820-23
  אולם ב
1100-1230ד
  טיפליצקי ויקטוריה
  מחול אירובי
820-26
  קהונה קלאב
0930-1100ו
  מקל גלית
  סאפ וגלישת גלים
802-37
  אולם ב'
1845-2015ג
  סלומון גיל
  סיוף
806-21
  אולם ב'
1830-2000ה
  סלומון גיל
  סיוף
806-22
  בית הסטודנט
1300-1430ב
  ברויז דוד
  סלסה
820-16
  בית הסטודנט
1300-1430ב
  ברויז דוד
  סלסה
820-17
  בית הסטודנט
1430-1600ב
  ברויז דוד
  סלסה
820-18
  בית הסטודנט
1430-1600ב
  ברויז דוד
  סלסה
820-19
  בית הסטודנט
1600-1730ב
  ברויז דוד
  סלסה מתק
820-20
  מגרשי סקווש
1700-1830ד
  כץ דוד
  סקווש
804-35
  מגרשי סקווש
1530-1700ד
  כץ דוד
  סקווש בנות
804-38
  מגרשי סקווש
1700-1830א
  כץ דוד
  סקווש מתק
804-37
  מרכז קהילתי מעונות קנדה
1400-1530ג
  בסקין נטלי
  פילאטיס
801-34
  אולם מקק מעונות קנדה
1200-1330א
  גיל איריס
  פלדנקרייז
805-20
  אולם מקק מעונות קנדה
1330-1500א
  גיל איריס
  פלדנקרייז
805-21
  אולם ב'
1400-1530ג
  רגב יפעת
  פלדנקרייז
805-28
  אולם ב'
1530-1700ג
  רגב יפעת
  פלדנקרייז
805-29
  דן קרטינג חוצות המפרץ
0830-1000ו
  בניאגוייב ארנסט
  קארטינג
805-25
  דן קרטינג חוצות המפרץ
0930-1100ו
  בניאגוייב ארנסט
  קארטינג בנות
805-14
  מגרש רב תכליתי
2130-2300ד
  שטיקר שלומי
  קטרגל
803-19
  אולם א'
730-900ה
  שטיקר שלומי
  קטרגל
803-20
  אולם א
1730-1900ב
  שטיקר שלומי
  קטרגל בנות
803-12
  חוף השקט חיפה
0800-0930א
  אטיאס גבי
  קיאקים
802-36
  בית ספר רעות
1930-2100ג
  בסקין נטלי
  קיקבוקסינג לרפואנים
801-29
  אולם שקוף מק''ק
1030-1200ה
  גלמן יונתן
  קפוארה
806-27
  אולם ב
1800-1930א
  אוקנין עומרי
  קראטה מתק
806-37
  אולם ב
1630-1800ב
  מדבדב לאוניד
  קרב מגע
806-16
  אולם ב
1800-1930ב
  מדבדב לאוניד
  קרב מגע מתק
806-15
  אולם ב
1800-1930א
  אוקנין עומרי
  קרטה שוטוקאן
806-19
  אולם ב
1800-1930ד
  אוקנין עומרי
  קרטה שוטוקאן
806-20
  מגרש חיצוני מט''ב נשר
1800-1930ב
  ואן מיטר גולן
  ראגבי
803-29
  איצטדיון אתלטיקה
1900-2030ד
  רייטר איליה
  ריצות ארוכות
805-19
  רחבת בנין ספורט
1730-1900א
  רייטר איליה
  ריצת לילה
805-22
  רחבת בנין ספורט
1730-1900ד
  רייטר איליה
  ריצת לילה
805-23
  פקולטה לרפואה
1900-2030ג
  רייטר איליה
  ריצת לילה רפואנים
805-31
  רחבת בנין ספורט
800-1100ו
  סטפנוב סבטלנה
  ריצת ניווט ספורטיבי
805-16
  רחבת בנין ספורט
800-1100ו
  סטפנוב סבטלנה
  ריצת ניווט ספורטיבי
805-17
  אמפיתיאטרון
1100-1400ו
  סטפנוב סבטלנה
  ריצת ניווט ספורטיבי
805-32
  בריכת שחיה
2000-2130ג
  ארנון חנה
  שחיה לבנות
802-31
  בריכת שחיה
2130-2300ג
  רוט נתי
  שחיה לבנים
802-32
  חדר 503 בית הסטודנט
2000-2130ב
  וובינקין נטליה
  שחמט
805-34
  חוף השקט חיפה
0800-0930ו
 
  שייט
802-35